Разлика помеѓу преработките на „Ешли Јанг“

Нема измена во големината ,  пред 2 години
с
нема опис на уредувањето
с
с
| years2 = 2007-2011 | caps2 = 157 | goals2 = 30 | clubs2 = {{Fb team Aston Villa}}
| years3 = 2011- | caps3 = 152 | goals3 = 13 | clubs3 = {{Fb team Manchester United}}
| nationalyears1 = 2007- | nationalcaps1 = 2639 | nationalgoals1 = 67 | nationalteam1 = {{flagicon|Англија}} [[Фудбалска репрезентација на Англија|Англија]]
| pcupdate = 15 фебруари 2012
| ntupdate = 15 фебруари 2012