Разлика помеѓу преработките на „Ешли Јанг“

Додадени 497 бајти ,  пред 2 години
с
нема опис на уредувањето
с
с
 
== Надворешни врски ==
{{commons category|Ashley Young}}
*[http://www.manutd.com/en/Players-And-Staff/First-Team/Ashley-Young.aspx Ешли Јанг] на ManUtd.com
{{Порталкутија
|right=yes
|boxwidth=200px
|marign=0px
|name1=Биографија
|image1=P vip.svg
|name2=Фудбал
|image2=Soccer ball.svg
|name3=Англија
|image3=Flag of England.svg
}}
*[http://www.soccerway.com/players/ashley-young/2553/ Ешли Јанг на soccerway]
*[https://www.transfermarkt.com/ashley-young/profil/spieler/14086 Ешли Јанг на transfermarkt]
*[http://www.espnfc.com/player/31810/ashley-young Ешли Јанг на espn]
*[https://www.tuttocalciatori.net/Young_Ashley Ешли Јанг на tuttocalciatori]
*[httphttps://www.manutdwhoscored.com/en/Players-And-Staff/First-Team8166/Show/Ashley-Young.aspx Ешли Јанг] на ManUtd.comwhoscored]
 
{{Manchester United F.C. squad}}