Разлика помеѓу преработките на „Азербејџанска Советска Социјалистичка Република“

svg version (GlobalReplace v0.6.5)
(Svg version (GlobalReplace v0.6.5))
(svg version (GlobalReplace v0.6.5))
'''<br />
|-- style="background:#efefef; text-align:center"
| width="50%" | [[Податотека:Flag-azerbaijan-ssr of Azerbaijan SSR.pngsvg|right|150px|Знаме на Азербејџанска ССР]]
| width="50%" | [[Податотека:Emblem of the Azerbaijan SSR.svg|140px|Грб на Азербејџанска ССР]]
|--
201

уредување