Разлика помеѓу преработките на „Централна станица на Амстердам“

нема опис на уредувањето
| route_map =
| map_state =
| services_collapsible = yes
| services = {{s-rail|title=Eurostar}}
| coordinates = {{coord|52|22|42|N|4|54|0|E|display=inline,title}}
| map_type = Netherlands Randstad N#Netherlands
}}
 
12.863

уредувања