Разлика помеѓу преработките на „Редовна година, која започнува во сабота“

с
нема опис на уредувањето
с (Bot: Migrating 19 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q235673 (translate me))
с
 
31
 
== Поврзано ==
== Види исто така ==
 
* [[Редовна година, која започнува во петок|Претходна година (редовна)]]
* [[Редовна година, која започнува во недела|Следна година (редовна)]]
 
[[Категорија:Календари|Р6]]
[[Категорија:Сабота]]