Фридрих Лефлер: Разлика помеѓу преработките

с
нема опис на уредувањето
[проверена преработка][проверена преработка]
(authority control moved to wikidata)
сНема опис на уредувањето
[[Категорија:Родени во 1915 година]]
[[Категорија:Германски микробиолози]]
[[Категорија:Виролози]]
[[Категорија:Грајфсвалдски универзитет]]
[[Категорија:Луѓе од Франкфурт на Одра]]