Разлика помеѓу преработките на „Хуан Хосе Лобато“

Ознака: Изворно уредување 2017
Ознака: Изворно уредување 2017
 
== Надворешни врски ==
{{Ризница-редврска|Juan José Lobato}}
* {{cycling archives}}
* {{CQ ranking}}
* {{ProCyclingStats}}
 
{{Возачи во Нипо-Вини Фантини}}
 
{{ОСНОВНОПОДРЕДУВАЊЕ:Лобато, Хуан Хосе}}