Разлика помеѓу преработките на „Вистина“

Додадени 37 бајти ,  пред 2 години
с
нема опис на уредувањето
с
* „[[Вистина или предизвик (филм)|Вистина или предизвик]]“ - германски [[филм]] од 2004 година, во [[режија]] на Јан Мартин Шарф и Арне Нолтинг.
== Наводи ==
{{наводи}}
 
{{Фило-никулец}}