Кралство Србија: Разлика помеѓу преработките

нема опис на уредувањето
Нема опис на уредувањето
Нема опис на уредувањето
Ознаки: Мобилно уредување Мобилно семрежно уредување
|p1 = Кнежевство Србија
|p2 =
|flag_p1 = Civil Flag of Serbia (1835-1882).svg
|flag_p2 = Flag of Austria-Hungary 1869-1918.svg
|s1 = Кралство Југославија
111

уредување