Кнежевство Србија: Разлика помеѓу преработките

нема опис на уредувањето
Нема опис на уредувањето
Нема опис на уредувањето
Ознаки: Мобилно уредување Мобилно семрежно уредување
|common_name = Србија
|
|image_flag = Civil Flag of Serbia (1835-1882).svg
|flag = Знаме на Србија
|image_coat = Coat of Arms of the Principality of Serbia.png
111

уредување