Разлика помеѓу преработките на „Оржаново“

Додадени 13 бајти ,  пред 3 години
нема опис на уредувањето
с (додадена Категорија:Голо Брдо користејќи го HotCat)
{{Инфокутија за село во Албанија|
| име=ОржаноОржаново
| област=
| округ=
}}
 
'''ОржаноОржаново''' е село во [[Албанија]].
== Историја ==
 
 
== Наводи ==
{{reflistнаводи}}
 
== Надворешни врски ==