Михаил Саакашвили: Разлика помеѓу преработките

Додадени 70 бајти ,  пред 4 години
с
[проверена преработка][проверена преработка]
сНема опис на уредувањето
с (додадена Категорија:Претседатели на Грузија користејќи го HotCat)
{{ОСНОВНОПОДРЕДУВАЊЕ:Саакашвили, Михаил}}
[[Категорија:Грузиски политичари]]
[[Категорија:Претседатели на Грузија]]