Михаил Саакашвили: Разлика помеѓу преработките

Додадени 145 бајти ,  пред 5 години
с
додадена Категорија:Грузиски политичари користејќи го HotCat
[проверена преработка][проверена преработка]
Одбиена последната промена (од Dostojewskij) и ја поврати преработката 3458219 на 81.177.254.196
с додадена Категорија:Грузиски политичари користејќи го HotCat
Ред 6:
== Надворешни врски ==
* [http://www.president.gov.ge/ Претседател на Грузија]
* [http://lenta.ru/lib/14159885/full.htm Михаил Саакашвили на ЛентапедиЛентапедија]
* [http://www.eu-nato.gov.ge/english/index.php Официјален сајтпортал НАТО-Грузија]
 
{{Никулец за биографија}}
{{Грузија-био-никулец}}
{{Нормативна контрола}}
 
{{ОСНОВНОПОДРЕДУВАЊЕ:Саакашвили, Михаил}}
[[Категорија:Грузиски политичари]]