Разлика помеѓу преработките на „Михаило Марковиќ“

Додадени 299 бајти ,  пред 2 години
нема опис на уредувањето
с (Робот: Автоматизирана замена на текст (-философ +филозоф))
 
 
{{Нормативна контрола}}
 
{{ОСНОВНОПОДРЕДУВАЊЕ:Марковиќ, Михаило }}
[[Категорија:Луѓе од Белград]]
[[Категорија:Родени во 1923 година]]
[[Категорија:Починати во 2010 година]]
[[Категорија:СрпскиПолитичари политичариод Социјалистичката партија на Србија]]
[[Категорија:Српски писатели]]
[[Категорија:Српски филозофи]]
[[Категорија:Српски атеисти]]
[[Категорија:Академици на САНУ]]