Разлика помеѓу преработките на „Северина Вучковиќ“

Додадени 54 бајти ,  пред 3 години
(дополнување, викификација)
[[Категорија:Хрватски пејачи]]
[[Категорија:Римокатолички христијани од Хрватска]]
[[Категорија:Поп-фолк пејачи]]
Анонимен корисник