Разлика помеѓу преработките на „.pk“

Одземени 44 бајти ,  пред 2 години
Одбиена последната промена (од 182.189.143.209) и ја поврати преработката 3743983 на 37.111.128.86
(Одбиена последната промена (од 182.189.143.209) и ја поврати преработката 3743983 на 37.111.128.86)
* [http://www.iana.org/root-whois/pk.htm IANA .pk whois information]
* [http://www.domain.pk Register .pk Domain]
* [http://www.tricasol.com Buy PKNIC cards]
 
{{Домени}}