Разлика помеѓу преработките на „ФК Силекс“

Нема измена во големината ,  пред 2 години
с
нема опис на уредувањето
с
Беитар-Силекс 3:0
* '''УЕФА Лига на шампиони - Сезона 1998/99'''
Силекс-БригеБрухе 0:0
 
БригеБрухе-Силекс 2:1
* '''УЕФА Куп - Сезона 1999/00'''
Шахтјор Донецк-Силекс 3:0