Разлика помеѓу преработките на „.pk“

Додадени 44 бајти ,  пред 2 години
нема опис на уредувањето
(тие исто така обезбедуваат .pk домен, па затоа се додаваат)
* [http://www.iana.org/root-whois/pk.htm IANA .pk whois information]
* [http://www.domain.pk Register .pk Domain]
* [http://www.tricasol.com Buy PKNIC cards]
 
{{Домени}}
Анонимен корисник