Разлика помеѓу преработките на „Александар Самедов“

с
нема опис на уредувањето
с (Bot: Migrating 8 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q2416149 (translate me))
с
 
{{Русија-фудбалер-никулец}}
 
{{Состав на Русија на Светското првенство 2018}}
 
{{ОСНОВНОПОДРЕДУВАЊЕ:Самедов}}