Разлика помеѓу преработките на „Стефан Душан“

Додадени 148 бајти ,  пред 2 години
нема опис на уредувањето
с (Отстрането уредувањето на 93.95.70.2 (разговор), вратено на последната верзија на Bjankuloski06)
Ознака: Отповикување
[[Категорија:Српски цареви]]
[[Категорија:Македонија во средниот век]]
[[Категорија:СрбијаСрпско во средниот векЦарство]]
[[Категорија:Православни монарси]]
[[Категорија:Српски кралски семејства]]
[[Категорија:Српско благородништво]]
[[Категорија:Европски монарси од 14 век]]
[[Категорија:Погреби во црквата Свети Марко (Белград)]]