Разлика помеѓу преработките на „Милунка Савиќ“

Одземени 118 бајти ,  пред 2 години
нема опис на уредувањето
[[Категорија:Луѓе од Нови Пазар]]
[[Категорија:Жени во војна]]
[[Категорија:ИсторијаСрби наод СрбијаПрвата светска војна]]
[[Категорија:Луѓе од Првата светска војна]]
[[Категорија:Војни на Балканот]]