Разлика помеѓу преработките на „Лубушко Војводство“

Нема измена во големината ,  пред 2 години
с
нема опис на уредувањето
с (Bjankuloski06 ја премести страницата Лубушко војвојдство на Лубушко војводство)
с
# [[Цибинка]] (2.947)
# [[Нове Мјастечко]] (2.885)
# [[ЛенкницаЛенкњица]] (2.641)
# [[Тожим]] (2.535)
# [[Тшќел]] (2.459)
| align="right"|98.929
|[[Жари]]
|[[Лубско]], [[Јашењ (Лубушко војводство)|Јашењ]], [[ЛенкницаЛенкњица]]
| align="center"|10
|-