Разлика помеѓу преработките на „Доцна антика“

Додадени 15 бајти ,  пред 12 години
с
Бот: Интервики за избрани статии за fr:Antiquité tardive
с (Бот: Интервики за избрани статии за de:Spätantike)
с (Бот: Интервики за избрани статии за fr:Antiquité tardive)
[[eu:Berant Antzinaroa]]
[[fi:Myöhäisantiikki]]
[[fr:Antiquité tardive]] {{Link FA|fr}}
[[he:שלהי העת העתיקה]]
[[id:Abad Kuno]]
18.766

уредувања