Разлика помеѓу преработките на „Гордана Јовиќ-Стојковска“

нема опис на уредувањето
* [https://www.facebook.com/GordanaJovicStojkovska?fref=ts Официјална страница на Фејсбук]
 
{{МакЛит}}
{{Македонска книжевност}}
{{ОСНОВНОПОДРЕДУВАЊЕ:|Јовиќ-Стојковска, Гордана}}
 
{{DEFAULTSORT:Јовиќ Стојковска, Гордана}}