Разлика помеѓу преработките на „Тритикале“

Додадени 442 бајти ,  пред 2 години
Ознака: Изворно уредување 2017
Ознака: Изворно уредување 2017
 
==Галерија==
<center>
<gallery mode="packed" heights="120px">
File:Житарица Тритикале МК 02.jpg
File:Житарица Тритикале МК 03.jpg
File:Житарица Тритикале МК 06.jpg
File:Житарица Тритикале МК 05.jpg
File:Житарица Тритикале МК 01.jpg
File:Житарица Тритикале МК 08.jpg
File:Житарица Тритикале МК 07.jpg
</gallery>
</center>
 
 
{{житарки}}