Разлика помеѓу преработките на „Доцна антика“

Додадени 15 бајти ,  пред 12 години
с
Бот: Интервики за избрани статии за de:Spätantike
с (Бот Додава: da, eu, id, is, nl, pt Менува: it)
с (Бот: Интервики за избрани статии за de:Spätantike)
 
[[da:Senantikken]]
[[de:Spätantike]] {{Link FA|de}}
[[en:Late Antiquity]]
[[es:Antigüedad tardía]]
18.766

уредувања