Разлика помеѓу преработките на „Асалско Езеро“

Додадени 26 бајти ,  пред 12 години
с
Бот Додава: en:Lake Assal (Djibouti)
(+)
с (Бот Додава: en:Lake Assal (Djibouti))
[[Category:Кратерски езера]]
[[Category:Солени езера]]
 
 
 
[[bn:আসাল হ্রদ]]
[[cs:Assal]]
[[de:Assalsee]]
[[en:Lake Assal (Djibouti)]]
[[et:Assali järv]]
[[fr:Lac Assal]]
[[he:אגם אסאל]]
[[it:Lago Assal]]
[[heja:אגם אסאלアッサル湖]]
[[lv:Asala ezers]]
[[lt:Asalis]]
[[lv:Asala ezers]]
[[nl:Assalmeer]]
[[ja:アッサル湖]]
[[pl:Asal]]
[[pt:Lago Assal]]
46.384

уредувања