Разлика помеѓу преработките на „Нема земја за старци“

нема опис на уредувањето
| image_size =
| caption =
| director = [[Џоел Коен]] <br />[[Итан Коен]]
| producer = [[Скот Рудин]]<br />[[Џоел Коен]]<br />[[Итан Коен]]
| writer = [[Кормак МекКарти]] (роман)
| narrator =
| music = [[Картер Бурвел]]
| genre = [[драма]]
| cinematography = [[Раџер Дикинс]]
| distributor = [[Miramax Films]]<br />[[Paramount Vantage]]
| released = [[9 ноември]] [[2007]]
| language = [[Англиски јазик|англиски]]
| budget = $25,000,000
| gross = $171,600,000
| preceded_by =
| followed_by =
320

уредувања