Разлика помеѓу преработките на „Пилешки прсти“

Одземени 14 бајти ,  пред 2 години
с
Робот: Автоматизирана замена на текст (-== Видете исто така == +== Поврзано ==)
Ознака: Изворно уредување 2017
с (Робот: Автоматизирана замена на текст (-== Видете исто така == +== Поврзано ==))
</gallery>
 
== Поврзано ==
== Видете исто така ==
 
* Пилешко и чипс.