Разлика помеѓу преработките на „Струмичка група“

Одземени 14 бајти ,  пред 2 години
с
Робот: Автоматизирана замена на текст (-==Видете исто така== +==Поврзано==)
с
с (Робот: Автоматизирана замена на текст (-==Видете исто така== +==Поврзано==))
==Наводи==
{{наводи}}
==Поврзано==
==Видете исто така==
* [[Серска група]]
{{Портал|Историја}}