Разлика помеѓу преработките на „Палатица“

Додадени 12 бајти ,  пред 2 години
с
Робот: Автоматизирана замена на текст (-{{грбови|Општина +{{општинскигрб|Општина)
с
с (Робот: Автоматизирана замена на текст (-{{грбови|Општина +{{општинскигрб|Општина))
| слика мапа=
| име= Палатица
| општина= {{грбовиопштинскигрб|Општина Желино}}
| популација= 2516
| година= 2002