Разлика помеѓу преработките на „Дебар“

Додадени 12 бајти ,  пред 2 години
с
Робот: Автоматизирана замена на текст (-{{грбови|Општина +{{општинскигрб|Општина)
с (Робот: Автоматизирана замена на текст (-{{грбови|Општина +{{општинскигрб|Општина))
| старо име2 =
| старо име3 =
| општина ={{грбовиопштинскигрб|Општина Дебар}}
| регион={{грбови|Југозападен регион}}
| населби =