Разлика помеѓу преработките на „Света“

Додадени 12 бајти ,  пред 2 години
с
Робот: Автоматизирана замена на текст (-| општина = {{грбови| +| општина = {{општинскигрб|)
с (Робот: Автоматизирана замена на текст (-| општина = {{грбови| +| општина = {{општинскигрб|))
| големина на слика = 300п
| опис =
| општина = {{грбовиопштинскигрб|Општина Демир Хисар}}
| регион = {{грбови|Пелагониски регион}}
| област = [[Железник]]