Разлика помеѓу преработките на „Рогле“

Додадени 12 бајти ,  пред 2 години
с
Робот: Автоматизирана замена на текст (-општина={{грбови| +општина={{општинскигрб|)
с
с (Робот: Автоматизирана замена на текст (-општина={{грбови| +општина={{општинскигрб|))
| слика мапа=
| име=Рогле
| општина={{грбовиопштинскигрб|Општина Желино}}
| популација=566
| поштенски број=