Најсеауе: Разлика помеѓу преработките

Додадени 82 бајти ,  пред 5 години
с
[проверена преработка][проверена преработка]
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Герлиц (округ)]]
[[Категорија:Населени места во Горна Лужица]]
 
{{Градови во Герлиц (округ)}}