Разлика помеѓу преработките на „Сремска Митровица“

с
додадена Категорија:Сремска Митровица користејќи го HotCat
(Создадена страница со: {{Infobox settlement | native_name = Сремска Митровица | native_name_lang = sr | official_name = Sremska Mitrovica | other_nam...)
 
с (додадена Категорија:Сремска Митровица користејќи го HotCat)
 
[[Категорија:Градови во Србија]]
[[Категорија:Сремска Митровица| ]]