Драгиша Цветковиќ: Разлика помеѓу преработките

Додадени 8 бајти ,  пред 4 години
с
[проверена преработка][проверена преработка]
Нема опис на уредувањето
Ознаки: Нагледно уредување Мобилно уредување Мобилно семрежно уредување
 
{{ОСНОВНОПОДРЕДУВАЊЕ:Цветковиќ, Драгиша}}
[[Категорија:НишлииЛуѓе од Ниш]]
[[Категорија:Српски политичари]]
[[Категорија:Југословенски политичари]]