Разлика помеѓу преработките на „Димитар Димитров“

Додадени 37 бајти ,  пред 2 години
с
с (Робот: Автоматизирана замена на текст (-философ +филозоф))
[[Категорија:Живи луѓе]]
[[Категорија:Македонски писатели]]
[[Категорија:ЕгејциЛуѓе од Егејска Македонија]]
[[Категорија:Состав на Владата на Република Македонија од 1991]]
[[Категорија:Состав на Владата на Република Македонија од 1998]]