Разлика помеѓу преработките на „Национална меморијална сала за паднатите Израелци“

Создадена страница со: {{{coord|31|46|32|N|35|10|59|E|type:landmark|display=inline,title|}} thumb|right|300px|...
(Создадена страница со: {{{coord|31|46|32|N|35|10|59|E|type:landmark|display=inline,title|}} thumb|right|300px|...)
(нема разлика)
245

уредувања