Разлика помеѓу преработките на „Оливер Митковски“

Додадени 36 бајти ,  пред 2 години
* Седум приказни за љубота и свршувањето (2003)
* [[Бубачки (филм)|Бубачки]] (2003)
* Скопје ремикс (2012)
* [[Трето полувреме (филм)|Трето полувреме]] (2012)
* [[Тврдокорни (телевизиска серија)|Тврдокорни]] (2013)
 
== Надворешни врски ==
2

уредувања