Разлика помеѓу преработките на „Евровизија 2004“

Додаден 141 бајт ,  пред 2 години
с
Отстрането уредувањето на 46.217.42.102 (разговор), вратено на последната верзија на KasparBot
с (Отстрането уредувањето на 46.217.42.102 (разговор), вратено на последната верзија на KasparBot)
Ознака: Отповикување
{{Никулец}}
 
{{Нормативна контрола}}
Полу-финале
[[Категорија:Евровизија по години|2004]]
Финале
{{Евровизија}}
{{Земји на Евровизија}}