Разлика помеѓу преработките на „Евровизија 2004“

Одземен 141 бајт ,  пред 2 години
нема опис на уредувањето
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
{{Никулец}}
 
Полу-финале
{{Нормативна контрола}}
Финале
[[Категорија:Евровизија по години|2004]]
{{Евровизија}}
{{Земји на Евровизија}}
Анонимен корисник