Директ Енержи: Разлика помеѓу преработките

Одземени 7 бајти ,  пред 4 години
нема опис на уредувањето
[проверена преработка][проверена преработка]
сНема опис на уредувањето
Нема опис на уредувањето
Ознака: Изворно уредување 2017
 
== Состав на екипата ==
=== 2018 ===
{{Cycling race/teamroster|Q42679294}}
 
=== 2017 ===
Велосипедисти во рамки на екипата се следниве:
{{Cycling race/teamroster|Q28032548}}
 
{{Updated|1 јануари 2016.}}
 
=== 2016 ===
{{Cycling race/teamroster|Q21915603}}