Разлика помеѓу преработките на „Без’рбетници“

Додадени 36 бајти ,  пред 11 година
с
Бот Додава: ur:غیر فقاری جانور
с (Бот Додава: ar, ast, bg, bs, ca, cs, cy, da, de, eo, es, et, fa, fi, fr, he, hr, id, is, it, ja, ka, ko, la, ln, lt, ms, nl, nn, no, nrm, oc, pl, pt, ru, simple, sk, sl, sr, sv, th, tl, tr, uk, wa, zh)
с (Бот Додава: ur:غیر فقاری جانور)
[[tr:Omurgasızlar]]
[[uk:Безхребетні]]
[[ur:غیر فقاری جانور]]
[[wa:Incronzoxhî]]
[[zh:无脊椎动物]]
24.401

уредување