Отвори го главното мени

Промени

Одземени 18 бајти ,  пред 1 година
с
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Унгарија| ]]
[[Категорија:Држави во Средна Европа]]
[[Категорија:Држави во Европа]]