Отвори го главното мени

Промени

Одземени 18 бајти ,  пред 1 година
с
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Црна Гора]]
[[Категорија:Држави во Јужна Европа]]
[[Категорија:Држави на Балканскиот Полуостров]]
[[Категорија:Држави во Европа]]