Разлика помеѓу преработките на „Европско првенство во ракомет за мажи 1998“

с
с (Робот: Автоматизирана замена на текст (-[[Category: +[[Категорија:))
{{Европски ракометни првенства}}
 
[[Категорија:1998Ракометот во ракометот1998 година]]
[[Категорија:1998 во Италија]]
[[Категорија:Европски првенства во ракомет за мажи]]