Разлика помеѓу преработките на „Хуан Хосе Лобато“

Додадени 90 бајти ,  пред 3 години
нема опис на уредувањето
Ознака: Изворно уредување 2017
Ознака: Изворно уредување 2017
| proteams = {{ct|ACG|2011}}<br>{{ct|EUS|2013}}<br>{{ct|MOV|2014}}<br>{{ct|TLJ|2017}}
| majorwins =
| updated = 247 јануаримај 2018
}}
 
: 1. Етапа 1 [[Тур де л’Ен]]
: 6. [[Трка околу Франкфурт 2017|Трка околу Франкфурт]]
;2018
: 10. [[Трка околу Франкфурт 2018|Трка околу Франкфурт]]
{{Palmares end}}