Категорија:Северна Америка во 2010-тите: Разлика помеѓу преработките

нема опис на уредувањето
Нема опис на уредувањето
Нема опис на уредувањето
 
{{децкат|decade=2010|topic=Северна Америка}}
{{рв|North America in the 2010s}}
 
[[Категорија:Континентите во 2010-тите]]
[[Категорија:Децениите во Северна Америка]]
[[Категорија:Северна Америка во 21 век]]