Андријана Јаневска: Разлика помеѓу преработките

Додадени 54 бајти ,  пред 5 години
[проверена преработка][проверена преработка]
(→‎Биографија: Додадена содржина, корекции)
Ознаки: Мобилно уредување Мобилно семрежно уредување
[[Категорија:Македонски пејачки]]
[[Категорија:Скопјани]]
[[Категорија:Поп-фолк пејачи]]
Анонимен корисник